12.10.2017

Nákup a prodej měn

Než se budeme věnovat tomu, kde se dají u nás koupit nebo prodat kryptoměny, tak Vám představíme on-line směnárnu kryptoměn.

 

SnapeShift – on-line směnárna většiny kryptoměn

V této on-line prověřené směnárně můžete směnit většinu dostupných kryptoměn. Na hlavní stránce vyberete po rozkliknutí ikony s kryptoměnou nabídku. První ikona kryptoměny je ta, kterou chcete převést. Druhá ikona kryptoměny je cílová. Když vyberete příslušné kryptoměny, tak stačí zmáčknout tlačítko Continue.

Poté se otevře vlastní okno s převodem. Nahoře vidíte DepositMin = minimální částka na převod. DepositMax = maximální částka na převod. MinerFee = poplatek za převod.

Ve střední části vidíte řádky pro vložení vašich adres peněženky. Horní slouží k zadání adresy měny, kterou chcete směnit. Dolní slouží k zadání adresy cílové měny.

Poté už zaškrtnete políčko I agree to Terms a zmáčknete Start Transaction. Poté začne probíhat převod, který trvá cca. 1 – 2 min.

Nákup a prodej Bitcoinů v ČR

 

V ČR jednoznačně doporučujeme WBTCB. Tato česká společnost umožňuje nákup a prodej Bitcoinů, převody na bankovní účty a výběr z Bitcoinmatů po celé ČR.

 

Podíváme se podrobně na jednotlivé služby na jejich stránkách.

EasyCoin – umožňuje nákup nebo prodej Bitcoinů on-line nebo za hotovost.

Koupit hotově – minimální částka 2 000 Kč. Po vyplnění všech údajů částku vložíte v hotovosti na pobočce GECO.

Koupit on-line – minimální částka 2 000 Kč. Po vyplnění všech údajů zadáte příkaz ve své bance.

Prodat hotově – minimální částka 2 000 Kč. Po vyplnění všech údajů si hotovost vyzvednete na pobočce GECO.

Prodat on-line – minimální částka 2 000 Kč. Po vyplnění všech údajů obdržíte částku na svůj účet.

BitStock – profesionální bitcoinová burza

Profesionální bitcoinová burza s jedinečným bezpečnostním systémem, který umožňuje směnu bitcoinů přímo mezi uživateli, aniž by sama bitcoiny držela. Působí jako arbitr, který v blockchainu ověřuje, zda ke směně skutečně došlo. Finanční prostředky uživatelů jsou uloženy na transparentních bankovních účtech, není tedy možné jejich zcizení.

BitcoinBanking – obchodování z pohodlí domova

Unikátní služba pro všechny, kteří chtějí pravidelně obchodovat s Bitcoinem bez limitu, bez starostí a z pohodlí domova. Nejvýhodnější kurz Bitcoinu.

Co umožňuje Bitcoin Banking:

  • Nákup a prodej Bitcoinu.
  • Správu Bitcoinu.
  • Možnost platby prostřednictvím Bitcoinu ve fiat měně.
  • Bezpečné uložení Bitcoinu.
  • Dostupnost rezervy finančních prostředků po celém světě.

Bitcoinmaty